وصف حال

سلام دوستان. از اینکه دیر به دیر آپ میکنم عذر میخوامنیشخند امروز کمی سرم خلوت شده و اومدم اینترنت بازی! یه خبر جالب اونم اینکه بعد از مهاجرت سرپرست بخش به استرالیا در کمال تعجب و ناباوری بنده به عنوان سرپرست بخش ابزار دقیق و اتوماسیون انتخاب شدم!!!هیپنوتیزم خودم هم باورم نمیشد! اما رییس یه روز منو خواست و در حضور سایر همکاران گفت که ما تصمیم گرفتیم شما رو به عنوان سرپرست ابزار دقیق معرفی کنیم. مطمئنیم که شما هم توانایی علمیش رو دارین هم مدیریتی! نگران هم نباشین هرجا مشکلی داشتین ما همه کمکتون میکنیم!! و به این ترتیب من شدم رییس!!!زبان از لحظه ای که این انتصاب صورت گرفت به صورت لگاریتمی حجم کارها بالا رفت!! دیگه وقت سر خاروندن هم ندارم!!! به هرحال تجربه جدیدی هست!چشمک

روز 22 بهمن قراره رییس جمهور بیاد و مجتمع فولاد هرمزگان رو افتتاح کنه. اما من از همینجا به همتون اعلام میکنم که این افتتاح فقط تبلیغاتی هست! تنها واحدهایی که ممکنه به مرحله بهره برداری رسیده باشن stacker و blower هستن!نیشخند واحد product که با اجازتون اصلا کارهای عمرانیش هم تموم نشده!چشمک به هرحال 22بهمن جزو دستاوردهای انقلاب معرفی خواهد شد‍!

زندگی هم خوبه و میگردونیمش. جالبه که من زندگی مشترک رو خیلی دوست دارم!مژه الان همه میگن خوب هنر کردی!!! سپیده عزیزم. مریم جان. حورا و الهام عزیز و همه دوستای دیگه ممنونم که به یادم هستین و این صفحه رو میخونین.

/ 4 نظر / 10 بازدید
مریم

بابا رئیس بابا برگه مرخصی امضاء کن اییییییییییییییی وووووول سحر شیرینی رو رد کن بیاد.خیلی تبریک [ماچ]

حورا

سلام سحر خانم گل، دلمون برات تنگ شده بود رئیس! مبارک باشه [لبخند] همه جا همین جوریه... باز خوبه یه بخش هاییش تموم شده!!

الهام

ووووووووووووااااااااای تو همیشه تو مدیریت گل کاشتی پس حتما این بار هم همینطوره. تبریک میگم[دست]

معلومه سحر خانوم.غیر از این هم ازت توقعی نداشتیم.واقعا که تریپت مدیریتیه.بوس بوس یکی از شوهر عمه هام!