آمدم, باز آمدم!

سلام

بالاخره بعد از مدتها باز آمدم! همونطور که گفتم برنامه هایی داشتم که مشغول رسیدگی به اونها بودم! یکی از این برنامه ها کنکور بود!نیشخند با وجودی که زمان خیلی کم بود و خیلی کار فشرده شد اما خودم راضی بودم از برنامه ریزی و امتحان. حالا ببینیم نتیجه چه میشود! بعد هم که 5-6 روزی رفتیم شهر بادگیرها یزد!! جای شما خالی خیلی خوب بود و خوش گذشت! جدا این بادگیر خیلی سازه جالب و منحصر به فردی هست. کشف این مکانیزم و ساختش به نظرم خیلی هوشمندانه و هنرمندانه بوده. و تجربه کویر نوردی که واقعا جالب بود. من تا حالا کویر نرفته بودم. اما به شدت لذت بردم و شب کویر که همه میگفتند زیبا و مسحور کننده است! آسمان کویر که انگار با همه آسمانها فرق دارد. سراسر ستاره های پر نور و زیبا.

واقعا ایران کشور زیبایی هست! همه نوع جاذبه طبیعی تو این کشور پهناور در کنار هم وجود داره. فقط حیف که کسی قدر نداند!

و حالا که برگشتم پروژه خانه تکانی کلید خورده!چشمک برم دیگه کم کم به این پروژه هم رسیدگی نمایم که وقت تنگ است!مژه

/ 8 نظر / 21 بازدید
حورا

سلام. خوبی خانم مهندس؟ امیدوارم از کنکور نتیجه خوبی بگیری.. اوضاع و احوال کلا خوبه؟ خدا رو شکر که مسافرت هم خوش گذشته... بیشتر از خودت بنویس...

حسام

به به رسیدن به خیر! :)

کتایون

سلام، نتیجهٔ کنکورت حتما خوب می‌شه. من دو سه بار خواستم برم کویر نوردی ولی‌ هر دفعه یه چیزی پیش اومد که نشد :(

الهام

به به رسیدن به خیر..... بیشتر بیا..... امسال عید انشالله ما هم به دیدن شب کویر مشرف میشیم!واقعا ایران نعمت ها و زیبایی و استعداد و خلاصه آقا جان از هرنظر به نظرم فراوانی هست ولی فقدان مدیر خوب بیداد میکنه!

حورا

کجایی بانو؟ خبری ازت نیست....

حسام

سلام. کم پیدایی؟![چشمک]

اردشیر بابکان

روزگارتان اهورایی اگر علاقه دارید من در وبلاگم مطلب کوتاهی درباره پاسخی برای مدعیان برتری از دیدگاه زرتشت نوشتم اگر مایل هستید آن را بخوانید و دیدگاهتان را بیان کنید. با تشکر از شما دوست عزیز

حورا

کنکور و عید و انتخاب رشته ارشد هم تمام شد و باز تو نیامدی (با لحن خواهر شانگفی و .. در آخر کارتن سه برادر! ) برگردید! با پیروزی برگردید!