بعد از امتحانات

بله اين هم از امتحانات که تموم شد!04.gif من هميشه در طول مدرسه و دانشگاه از امتحان بدم ميومده!!34.gif حالا درسم رو خونده بودم يا نخونده بودم، نمرم خوب ميشد يا نميشد فرقی نميکرد!! به هر حال از ماهيت امتحان خوشم نميومده!!04.gif اما اين ترم بر خلاف هميشه بی صبرانه منتظر امتحانا بودم که بيان و تموم شن!!18.gif و الان بعد از تموم شدنشون نميدونم باز جريان چيه که همش می خوابم!!!03.gif وقتی هم که بيدار ميشم باز ۲ ساعت بعد انگار نه انگار که خوابيدم!!

تيم فوتبال هم که.... البته الان کلی دليل و توجيه برای بازی های خيلی بد در جام جهانی آماده و حاضر هست! پس ديگه لازم نيست که غصه چيزی رو بخوريم!!03.gif جالب اينه که، البته حالا جالب که نه! متاسفانه چند نفر سر بازی های ايران گويا سکته کردن و...25.gif و در کنار همه اينها اين جهان سياست هست که بيشترين نفع رو داره از جام جهانی ميبره!!03.gif

و اما...

در برابر تمام حقيقت زندگی

مشکل تو همين هاست که گفتی؟!

کاش کودک درون خويش را ميافتی

تا او وسعت حقيقت آزادی را به تو نشان دهد

آن وقت از اين هراسهای بيهوده

                                           رها می گشتی

/ 1 نظر / 7 بازدید
حسام

سلام٬‌ ميبينم که کم کمک زياد زياد داری خانوم مهندس ميشی٬ خب مبارک است به سلامتی. امتحان رو هم بابا کی آخه تا حالا خوشش اومده٬‌ من که فقط از آخر امتحانا خوشم مياد اگرچه هيچی هم اون آخر نيست و با اينکه اينو ۱۰۰ دفعه تجربه کردم ولی باز از آخرش خوشم مياد! خب اما اين و اما ... مشکوک ميزنه٬ خبريه؟