گلهای آفتابگردان

حدود ۲-۳ ماه پيش من تعداد زيادی تخم آفتابگردان تو باغچه خونمون کاشتم که پس از رسيدگيهای فراوان حدود ۸-۹ تاش به ثمر رسيد! با توجه به اينکه خاک باغچه ما خيلی بده و خودمون هم گياه نگهدارهای زياد واردی نيستيم!04.gif (البته به جز بابا که خوب از پدر مرحومش يالاخره تجربياتی اندوخته) جای بسی خوشحالی هست که تونستيم اين چند تا شاخه گل رو پرورش بدبم.

خلاصه تو اين ۲-۳ ماه يک کار به کارهای جاری ما اضافه شده بود اون هم رسيدگی به اين جوونه های تازه وارد بود. آب دادن و خاکش رو زير و رو کردن و علف هرزها رو در آوردن و...

تا اينکه چند روز پيش صبح که از پنجره بهشون نگاه کردم اولين گل آفتابگردونم رو ديدم!!05.gif جالبه که واقعا خوشحال شدم!!35.gif فوری لباسهام رو پوشيدم رفتم پايين حسابی نگاهش کردم کلی هم قربون صدقش رفتم!04.gif طفلکی گلبرگهاش تازه در اومده بود و هنوز چروک بود!07.gif حوالی ظهر که برگشتم ديدم گلبرگهاش صافتر شدن.

خيلی جالبه که من واقعا با اين موجودات کوچولو ارتياط برقرار کردم، واقعا دوستشون دارم و از ديدنشون و بزرگ شدنشون لذت ميبرم. البته خواهرم بعضی وقتا سربه سرم ميذاره که بله ديگه! اين گلها شانس آوردن که از دست محبوبی رسيدن و...03.gif18.gif اما جدای اين صحبتها من خيلی دوستشون دارم!07.gif يکی ديگشون هم در معاينات امروز ديدم که در شرف گل دادن هست!!07.gif فقط طفلی ها اين گلها رو گردنشون سنگينی ميکنه يه ذره که گله بزرگتر بشه بايد به يه چيزی تکيش بدم. اما موقع کاشتن اصلا فکر اين قسمت رو نکرده بودم و درست وسط باغچه کاشتمشون!15.gif حالا بايد دنبال يه راهکار باشم.

پ.ن: امروز از روزهايی بود که همش من دچار گرفتاری شدم!04.gif از صبح که هنگام ورود به کلاس زبان نزديک بود نقش زمين بشم و مايه سرور و شادمانی همکلاسی ها! تا گلی شدن و گم شدن موبايل آخر روز!04.gif خوب شد به خير گذشت همش!18.gif

التماس دعا

/ 4 نظر / 9 بازدید
حسام

خب به سلامتی قدمشون مبارک باشه

مرضيه

گل آفتابگردان در روزهای ابری سرگردان است

پگاه

آخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی واسشون اسم بذار سحر