يهار

سلام. من اومدم!04.gif ديدم همه چيز نو شده اين windows رو هم نو کنم و ديگه در جريان هستين که افتاد مشکلها!! حالا ديگه اينم رو به راه شده.

بهار فصل محبوب منه07.gif و ارديبهشت قشنگترين ماه سال! البته من قبل از تقارن اين ماه با يک تولدی هم همين نظر رو داشتم03.gif واسه همينم من الان از روحيه خوبی برخوردارم04.gif البته اگه تا چند روز ديگه به گرفتن نتايج اين روحيه پابرجا بمونه خيلی خوبه ديگه05.gif

داريم کم کم به خونه جديد عادت ميکنيم. يا به قول معروف جا ميفتيم. هميشه فکر ميکردم دل کندن از اون خونه خيلی سخته اما در کمال تعجب ديدم که خيلی راحت هم دل کندم! خيلی چيزا هست که دلم ميخواست راجع بهش بنويسم. در مورد خودم و از درون و بيرون سرزمين! اما يه جورايی ذهنم آشفته هست. شايد چون چندين موضوع مختلف هست اينجوری شده. حالا به اين نکته يه اشاره ای بنمايم!

يه سالی آقای خاتمی به خاطر قرار گرفتن ۲ تا عيد غدير در سال اون سال رو به نام حضرت علی نامگذاری کرد. به هر حال در زمان خودش ايده جالبی بود و مناسبتش هم خيلی به جا. حالا از اون سال به بعد ديگه انگار آيه اومده که هر سال بايد يه اسمی داشته باشه! حالا با ربط يا بی ربط! انگيزه اين اصرار و تکرار رو هم من که درک نميکنم. شما اگه به حکمتش پی بردين به من هم به خبری بدين لطفا!04.gif

بهار خوبی داشته باشين.

/ 7 نظر / 8 بازدید

هم خونه جدید مبارک هم ویندوز جدید مبارک همیشه هم بهاری باشيد!

سپيده

آخی.بلاخره اومدی.ديگه داشتم نا اميد ميشدم.درباره پستت بعدا نظر ميدم.اين فقط بيان خوشحاليم از نوشتن تو بود

مریم

به به سلام.چه خبرا؟راستی این ویندوز جدیدت ویستا ست؟

حسام

بله ارديبهشت ... اما در مورد آيه اومدن که بايد عرض کنم اگر در جريان باشيد بعضی تصميما ازونم بالاتر است! حالا بدون ذکر نام در اين گزارش که اون تصميمها و تصميم گيرنده کيه!

حسام

بله ارديبهشت ... اما در مورد آيه اومدن که بايد عرض کنم اگر در جريان باشيد بعضی تصميما ازونم بالاتر است! حالا بدون ذکر نام در اين گزارش که اون تصميمها و تصميم گيرنده کيه!

مرضيه

بعععععععععععععله ارديبهشت

حامد « آسمان نقره اي »

سلام. سايت خوبي داريد. من هم يه وبلاگ دارم كه توي اون عكساي دخترم رو ميذارم اگر بيايد و نظرتون رو بگيد خوشحال ميشم البته حواستون باشه كه چشمش نزنيد!